Jímka 15m3 plastová samonosná SPA svislá

Jímka plastová SPAJímka plastová samonosná 15m3 SPA svislá
TypObjem nádržeVýška (mm) *Průměr (mm)Cena (bez DPH)Akční cena (bez DPH)Konečná cena s DPH
Jímka samonosná 15000 litrů (15m3) SPA15 m32000305038 390,-33 996,-38 076,-
přidat do výběru

Doprava zdarma

Kód výrobku: Jímka 15m3 SPA

Termín dodání: skladem

Jímka 15m3 plastová samonosná SPA
Plastová samonosná jímka je vyztužena žebrováním. Má objem 15m3 a je vyrobena z kvalitního polypropylenu. Jímka je osazena přítokovým, případně i odtokovým potrubím dle přání zákazníka.
Samonosná konstrukce je osazena uvnitř jímky tak, aby bezproblémově odolávala tlakům okolní zeminy bez jejího poškození. Konstrukce je vytvořena z vodorovného prstence a hustých svislých žeber. Rozepření víka a dna jímky je navíc zajištěno unikátními rozpěrnými trubkami.
Jímku je možné využít jako odpadní žumpu nebo jako samonosnou jímku na dešťovou vodu. Pokud by jste chtěli využít jímku na dešťovou vodu je možné nádrž dle přání zákazníka zdarma osadit průchodkami na výtlak čerpadla. Víko plastové samonosné jímky je pochozí a tloušťka víka je 8mm.

Technické parametry Jímka plastová samonosná SPA 15m3

průměr(mm)výška(mm)objem(m3)
3050200015

Jímku doporučujeme usazovat pouze v souladu s montážním návodem.
Usazení samonosné jímky
Nádrž doporučujeme usadit na betonový podklad (cca 10-15 cm), po usazení na betonový podklad se jímka napojí na přítokové, popřípadě i na odtokové, potrubí a při postupném napouštění vodou se jímka obsypává zeminou.
Součástí dodávky samonosné jímky jsou všechny dokumenty potřebné ke kolaudaci.

Upozornění!

Jímka není určena do míst s výskytem spodní vody nebo hrozbou vyšší statického zatížení, jako jsou pozemní komunikace, opěrné zdi apod. Pro tyto účely je určena jímka dvouplášťová, nebo k obetonování.

Materiály ke stažení