Jímka 12m3 plastová samonosná SPA svislá

Jímka plastová SPAJímka plastová samonosná 12m3 SPA svislá
TypObjem nádržeVýška (mm) *Průměr (mm)Cena (bez DPH)Akční cena (bez DPH)Konečná cena s DPH
Jímka samonosná 12000 litrů (12m3) SPA12 m32000275035 090,-31 056,-34 783,-
přidat do výběru

Doprava zdarma

Kód výrobku: Jímka 12 m3 SPA

Termín dodání: skladem

Jímka plastová samonosná SPA 12m3

Plastová samonosná jímka je vyztužena žebrováním. Má objem 12m3 a je vyrobena z kvalitního polypropylenu. Jímka je osazena přítokovým, případně i odtokovým potrubím dle přání zákazníka. Jímku je možné využít jako odpadní žumpu nebo jako samonosnou jímku na dešťovou vodu. Pokud by jste chtěli využít jímku na dešťovou vodu je možné jímku dle přání zákazníka zdarma osadit průchodkami na výtlak čerpadla. Víko plastové samonosné jímky je pochozí a tloušťka víka je 8mm
Samonosná konstrukce je osazena uvnitř jímky tak, aby bezproblémově odolávala tlakům okolní zeminy bez jejího poškození. Konstrukce je vytvořena z vodorovného prstence a hustých svislých žeber. Rozepření víka a dna jímky je navíc zajištěno unikátními rozpěrnými trubkami.

#Technické parametry Jímka plastová samonosná SPA svislá 12m3

Výška (mm)Užitný objem (m3)Průměr (mm)
2000122750

Jímku doporučujeme usazovat pouze v souladu s montážním návodem.
Postup pro usazení samonosné jímky:
Jímku doporučujeme usadit na betonový podklad (cca 10-15 cm), po usazení na betonový podklad se jímka napojí na přítokové, popřípadě i na odtokové potrubí a při postupném napouštění vodou se jímka obsypává zeminou.
Součástí dodávky 12m3 samonosné jímky jsou všechny dokumenty potřebné ke kolaudaci.

Upozornění!

Jímka není určena do míst s výskytem spodní vody nebo hrozbou vyšší statického zatížení, jako jsou pozemní komunikace, opěrné zdi apod. Pro tyto účely je určena jímka dvouplášťová, nebo k obetonování.

Materiály ke stažení