Jímka plastová samonosná SPA svislá 5m3

Jímka plastová SPAJímka plastová samonosná 5m3 SPA svislá
TypObjem nádržeVýška (mm) *Průměr (mm)Cena (bez DPH)Akční cena (bez DPH)Konečná cena s DPH
Jímka samonosná 5000 litrů (5m3) SPA5 m31500205021 590,-19 100,-21 392,-
přidat do výběru

Doprava zdarma

Kód výrobku: Jímka SPA 5m3

Termín dodání: skladem

Jímka plastová samonosná SPA svislá 5m3
Samonosná plastová jímka o objemu 5m3 je vyrobena z kvalitního polypropylenu. Jímka je osazena přítokovým, případně i odtokovým potrubím – dle přání zákazníka. Nádrž je možné využít jako odpadní jímku nebo jako samonosnou jímku na dešťovou vodu. Pokud by jste chtěli využít jímku na dešťovou vodu je možné nádrž dle přání zákazníka zdarma osadit průchodkami na výtlak čerpadla.
Samonosná konstrukce je osazena uvnitř jímky tak, aby bezproblémově odolávala tlakům okolní zeminy bez jejího poškození. Konstrukce je vytvořena z vodorovného prstence a hustých svislých žeber. Rozepření víka a dna jímky je navíc zajištěno unikátními rozpěrnými trubkami.

Technické parametry Jímka plastová samonosná SPA 5m3

průměr(mm)výška(mm)objem(m3)
205015005

Jímku doporučujeme usazovat pouze v souladu s montážním návodem.
Postup pro usazení samonosné jímky:
Jímku doporučujeme usadit na betonový podklad (cca 10-15 cm), po usazení na betonový podklad se jímka napojí na přítokové, popřípadě i na odtokové, potrubí a při postupném napouštění vodou se jímka obsypává zeminou.
Součástí dodávky 5m3 samonosné jímky jsou všechny dokumenty potřebné ke kolaudaci

Upozornění!

Jímka není určena do míst s výskytem spodní vody nebo hrozbou vyšší statického zatížení, jako jsou pozemní komunikace, opěrné zdi apod. Pro tyto účely je určena jímka k obetonování, nebo dvouplášťová.

Materiály ke stažení