Jímka plastová samonosná SPA svislá 4m3

Jímka plastová SPAJímka plastová samonosná 4m3 SPA svislá
TypObjem nádržeVýška (mm) *Průměr (mm)Cena (bez DPH)Akční cena (bez DPH)Konečná cena s DPH
Jímka samonosná 4000 litrů (4m3) SPA4 m31500185019 490,-17 238,-19 307,-
přidat do výběru

Doprava zdarma

Kód výrobku: Jímka SPA 4m3

Termín dodání: skladem

Jímka plastová samonosná SPA svislá 4m3
Samonosná plastová jímka o objemu 4m3 je vyrobena z kvalitního polypropylenu. Jímka je osazena přítokovým, případně i odtokovým potrubím dle přání zákazníka. Nádrž je možné využít jako odpadní jímku nebo jako samonosnou jímku na dešťovou vodu. Pokud by jste ji chtěli využít na dešťovou vodu je možné jímku dle přání zákazníka zdarma osadit průchodkami na výtlak čerpadla.
Samonosná konstrukce je osazena uvnitř jímky tak, aby bezproblémově odolávala tlakům okolní zeminy bez jejího poškození. Konstrukce je vytvořena z vodorovného prstence a hustých svislých žeber. Rozepření víka a dna jímky je navíc zajištěno unikátními rozpěrnými trubkami. Tato konstrukce zajišťuje stabilitu po několik generací.

Technické parametry Jímka plastová samonosná SPA 4m3

průměr(mm)výška(mm)objem(m3)
185015004


Jímku doporučujeme usazovat pouze v souladu s montážním návodem.
Usazení samonosné jímky
Jímku doporučujeme usadit na betonový podklad (cca 10-15 cm), po usazení na betonový podklad se jímka napojí na přítokové, popřípadě i na odtokové, potrubí a při postupném napouštění vodou se jímka obsypává zeminou.
Součástí dodávky 4m3 samonosné jímky jsou všechny dokumenty potřebné ke kolaudaci.

Upozornění!

Jímka není určena do míst s výskytem spodní vody nebo hrozbou vyšší statického zatížení, jako jsou pozemní komunikace, opěrné zdi apod. Pro tyto účely je určena jímka dvouplášťová, nebo k obetonování.

Materiály ke stažení