Jímka plastová samonosná SPA svislá 3m3

Jímka plastová SPAJímka plastová samonosná 3m3 SPA svislá
TypObjem nádržeVýška (mm) *Průměr (mm)Cena (bez DPH)Akční cena (bez DPH)Konečná cena s DPH
Jímka samonosná 3000 litrů (3m3) SPA3 m31500165014 939,-14 003,-16 103,-
přidat do výběru

Doprava zdarma

Kód výrobku: Jímka SPA 3m3

Termín dodání: skladem

Jímka plastová samonosná SPA svislá 3m3
AKCE - DOPRAVA ZDARMA.
Samonosná plastová jímka o objemu 3m3 je vyrobena z kvalitního polypropylenu s životností až 60 let. Jímka je osazena přítokovým, případně i odtokovým potrubím – dle přání zákazníka. Nádrž je možné využít jako odpadní jímku nebo jako samonosnou nádrž na dešťovou vodu. Pokud by jste chtěli využít jímku na dešťovou vodu je možné ji dle přání zákazníka zdarma osadit průchodkami na výtlak čerpadla.
Samonosná konstrukce je osazena uvnitř jímky tak, aby bezproblémově odolávala tlakům okolní zeminy bez jejího poškození. Konstrukce je vytvořena z vodorovného prstence a hustých svislých žeber. Rozepření víka a dna 3m3 jímky je navíc zajištěno unikátními rozpěrnými trubkami. Tato konstrukce zajišťuje stabilitu po několik generací.

Technické parametry Jímka plastová samonosná SPA 3m3

průměr(mm)výška(mm)objem(m3)
165015003

Jímku doporučujeme usazovat pouze v souladu s montážním návodem.
Usazení samonosné jímky
Jímku doporučujeme usadit na betonový podklad (cca 10-15 cm), po usazení na betonový podklad se jímka napojí na přítokové, popřípadě i na odtokové, potrubí a při postupném napouštění vodou se jímka obsypává zeminou.
Součástí dodávky 3m3 samonosné jímky jsou všechny dokumenty potřebné ke kolaudaci.

Upozornění!

Jímka není určena do míst s výskytem spodní vody nebo hrozbou vyšší statického zatížení, jako jsou pozemní komunikace, opěrné zdi apod. Pro tyto účely je určena jímka dvouplášťová, nebo k obetonování.

Materiály ke stažení