KapkaVody.czNádrže na voduNádrže na vodu - svisléNádrž na vodu 2m3 plastová a samonosná SPA

Nádrž na vodu - plastová samonosná SPA svislá 2000 litrů

Nádrž na vodu SPANádrž na dešťovou vodu 2000l SPA
TypObjem nádržeVýška (mm) *Průměr (mm)Cena (bez DPH)Akční cena (bez DPH)Konečná cena s DPH
Nádrž na vodu - 2m3 SPA2000 litrů1500+200135014 390,-12 828,-14 367,-
přidat do výběru

Doprava zdarma

Kód výrobku: Nádrž na vodu 2m3 SPA

Termín dodání: skladem

Nádrž na vodu - plastová a samonosná SPA svislá 2m3

Samonosná plastová nádrž o objemu 2000 litrů je vyrobena z kvalitního polypropylenu. Je osazena přítokovým, případně i odtokovým potrubím – dle přání zákazníka. Nádrž je možné využít pro odpadní vodu nebo např. jako samonosnou nádrž na pitnou i dešťovou vodu. Pokud by jste chtěli využít nádrž na dešťovou vodu je možné ji na přání zákazníka zdarma osadit průchodkami na výtlak čerpadla.
Samonosná konstrukce je osazena uvnitř tak, aby bezproblémově odolávala tlakům okolní zeminy bez jejího poškození. Konstrukce je vytvořena z vodorovného prstence a hustých svislých žeber. Rozepření víka a dna jímky je navíc zajištěno unikátními rozpěrnými trubkami. Tato konstrukce zvyšuje odolnost nádrže a prodlužuje její životnost.

Technické parametry nádrž na vodu - samonosná SPA 2m3

průměr(mm)výška(mm)objem(m3)
135015002


Jak usadit nádrž?

Doporučujeme ji usadit na betonový podklad (cca 10-15 cm), po usazení na betonový podklad se nádrž napojí na přítokové, popřípadě i na odtokové, potrubí a při postupném napouštění vodou se nádrž obsypává zeminou.
Součástí dodávky jsou všechny dokumenty potřebné ke kolaudaci.

Upozornění!

Nádrž není určena do míst s výskytem spodní vody nebo hrozbou vyšší statického zatížení, jako jsou pozemní komunikace, opěrné zdi apod. Pro tyto účely je určena nádrž dvouplášťová, nebo k obetonování. Zavolejte a my vám pomůžeme najít optimální řešení.

Materiály ke stažení