KapkaVody.czPlastové zapuštěné bazény - kompletní setyZápusté plastové bazény 6x3m - s kompletním příslušenstvímBazén 6x3x1,5m zapuštěný, včetně schodů, skimmeru, dvou trysek, osvětlení 300W a šachty s pískovou filtrací GL

Zapuštěný bazén 6x3x1,5m včetně schodů, skimmeru, dvou trysek, osvětlení 300W a šachty s pískovou filtrací GL

Bazén č.060315 - 6x3x1,5m zapuštěný, včetně schodů, skimmeru, dvou trysek, osvětlení 300W a šachty s pískovou filtrací GLBazén č.060315 - 6x3x1,5m zapuštěný, včetně schodů, skimmeru, dvou trysek, osvětlení 300W a šachty s pískovou filtrací GL
TypDélka (mm)Šířka (mm)Hloubka (mm)Počet schodůCena (bez DPH)Akční cena (bez DPH)Konečná cena s DPH
Bazén č.060315 - 6x3x1,5m zapuštěný, včetně schodů, skimmeru, dvou trysek, osvětlení 300W a šachty s pískovou filtrací GL600030001500476 274,-75 511,-86 838,-
přidat do výběru

Doprava zdarma

Kód výrobku: Bazén 6x3x1,5m zapuštěný, včetně schodů, skimmeru, dvou trysek, osvětlení 300W a šachty s pískovou filtrací GL

Termín dodání: na objednávku

Zapuštěný plastový bazén 6x3x1,5m včetně schodů, skimmeru, dvou trysek, osvětlení 300W a šachty s pískovou filtrací GL

Bazén je vyroben z velmi kvalitního certifikovaného plastu. Vše je svařováno nejmodernějšími ručními a CNC svářečkami. Tyto bazény nabízejí dokonalou pevnost a naprostou vodotěsnost.
Všechny součásti bazénu jsou namontovány již ve výrobě. Na bazénu jsou již namontovány trisky, skimmer, osvětlení a rohové baénové schody. V šachtě umístěné cca. do 5 metrů od bazénu je zapojená výkonná písková filtrace včetně vývodů. Zákazník pouze přilepí dvě hadice (řidič zákazníka zaškolí), až bude mít usazený bazén a šachtu na betonové desce. Tím propojí bazén s šachtou flexibilní hadicí.

U nás si můžete vybrat tvar a barvu bazénu bez navýšení ceny. Variantu si můžete vybrat po přidání do výběru.

Tvary bazénu:

Hranatý bazén:

Oválný bazén:

Bazén se zaoblenými rohy (R60):


Barvy bazénu.

Barvu můžete volit u bazénového dna, pláště a nášlapů schodů. Zvolení jiné barvy nášlapu oceníte hlavně při slunném dni v bazénu, kde budou schody lépe vidět a navíc dodávají bazénu originalitu. Pozor voda v bílém bazénu není bílá, ale azurově modrá a vytvoří Vám na zahradě punc luxusu. Jinou barvu než modrou uveďte do poznámky v objednávce.

Bílá

Světle modrá

Středně modrá

Světle zelená


Součásti dodávky:
Bazénová vana
Skimmer 15l
2x trysky
Halogenové světlo 300W + Transformátor + kabelová krabice
Zaoblené rohové bazénové schody
Výkonná písková filtrace včetně písku 8m3/hod.
Sada na propojení bazénu s filtrací umístěnou v samostané šachtě - ventily, flexi hadici 25m, trubku, mufnu, redukci, koleno, t-kus, lepidlo, čistič.
Samonosná plastová šachta na umístění technologie Výška 1200mm průměr 1300mm. s poklopem v barvě bazénu.
V šachtě je již propojená výkonná písková filtrace včetně písku 8m3/hod.
Bazenový teploměr


Technické parametry Bazén 6x3x1,5m - komletní sada

vnitřní rozměry (m)vnější rozměry (mm)Hmotnost (kg)objem(m3)šachta na příslušenstvífiltrace umístěná v šachtě
5,9 x 2,9 x 1,56,1 x 3,1 x 1,545025,21venkovní průměr 1,3m výška 1,2mpísková filtrace 8m3/hod.

Jako příslušenství si můžete vybrat zateplení bazénu s armováním a výkonný protiproud, nebo LED barevné osvětlení.

Zateplením bazénu získáte větší tepelnou pohodou v bazénu. Zároveň se vám výrazně zjednoduší stavební příprava, protože vám provedeme armování (8mm) bazénu již ve výrobě. Více informací k zateplení bazénu:

Bazénový protiproud vám výrazně pomůže využít svůj bazén i ke kondičnímu plavání. Rázem tak získáte nekonečný prostor pro radost z plavání. Trisku protiproudu vám samozřejmě namontujeme na bazén již ve výrobě a čerpadlo umístíme do šachty k filtraci.
Více informací k nabídce protiproudu:

LED barevné osvětlení bazénu má 252 barev a je vybavené dálkovým ovladačem. Můžete si tak navolit barevné osvětlení podle nálady. Osvětlení na bazén vám samozřejmě namontujeme již ve výrobě.
Více informací k nabídce LED barevného osvětlení:

Zapojení světel a přívod elektrického proudu k filtraci musí být přes samostané jištění a proudový chránič.