Jímka plastová samonosná SPA svislá 7m3

Jímka plastová SPAJímka plastová samonosná 7m3 SPA svislá
TypObjem nádržeVýška (mm) *Průměr (mm)Cena (bez DPH)Akční cena (bez DPH)Konečná cena s DPH
Jímka samonosná 7000 litrů (7m3) SPA7 m31500245025 990,-23 020,-25 782,-
přidat do výběru

Doprava zdarma

Kód výrobku: Jímka SPA 7m3

Termín dodání: skladem

Jímka plastová samonosná SPA 7m3
Samonosná plastová jímka vyztužena žebrováním o objemu 7m3 je vyrobena z kvalitního polypropylenu. Jímka je osazena přítokovým, případně i odtokovým potrubím dle přání zákazníka. Jímku můžete využít jako odpadní žumpu. Najde využití jako samononá jímka na dešťovou vodu. Pokud by jste chtěli využít jímku na dešťovou vodu je možné nádrž dle přání zákazníka zdarma osadit průchodkami na výtlak čerpadla. Víko plastové samonosné jímky je pochozí a tloušťka víka je 8mm
Samonosná konstrukce je osazena uvnitř jímky tak, aby bezproblémově odolávala tlakům okolní zeminy bez jejího poškození. Konstrukce je vytvořena z vodorovného prstence a hustých svislých žeber. Rozepření víka a dna jímky je navíc zajištěno unikátními rozpěrnými trubkami.

Technické parametry Jímka plastová samonosná SPA 7m3

průměr(mm)výška(mm)objem(m3)
245015007

Jímku doporučujeme usazovat pouze v souladu s montážním návodem.
Postup pro usazení samonosné jímky:
Jímku doporučujeme usadit na betonový podklad (cca 10-15 cm), po usazení na betonový podklad se jímka napojí na přítokové, popřípadě i na odtokové, potrubí a při postupném napouštění vodou se jímka obsypává zeminou.
Součástí dodávky 7m3 samonosné jímky jsou všechny dokumenty potřebné ke kolaudaci.

Upozornění!

Jímka není určena do míst s výskytem spodní vody nebo hrozbou vyššího statického zatížení, jako jsou pozemní komunikace, opěrné zdi apod. Pro tyto účely je určena jímka dvouplášťová, nebo k obetonování.

Materiály ke stažení