KapkaVody.czNádrže na voduNádrže na vodu - svisléNádrž na vodu 3m3 plastová a samonosná SPA

Nádrž na vodu - plastová samonosná SPA svislá 3000 litrů

Nádrž na vodu SPANádrž na dešťovou vodu 3000l
TypObjem nádržeVýška (mm) *Průměr (mm)Cena (bez DPH)Akční cena (bez DPH)Konečná cena s DPH
Nádrž na vodu - 3m3 SPA3000 litrů1500+200165017 590,-15 572,-17 441,-
přidat do výběru

Doprava zdarma

Kód výrobku: Nádrž na vodu 3m3 SPA

Termín dodání: skladem

Nádrž na vodu - plastová a samonosná SPA svislá 3m3

Samonosná plastová nádrž o objemu 3m3 je vyrobena z polypropylenu s životností až 60 let. Je osazena přítokovým, případně i odtokovým potrubím – dle přání zákazníka. Nádrž je možné využít jako odpadní jímku nebo jako samonosnou nádrž na dešťovou vodu. Pokud by jste chtěli využít jímku na dešťovou vodu je možné ji dle přání zákazníka zdarma osadit průchodkami na výtlak čerpadla.
Samonosná konstrukce je osazena uvnitř nádrže tak, aby bezproblémově odolávala tlakům okolní zeminy bez jejího poškození. Konstrukce je vytvořena z vodorovného prstence a hustých svislých žeber. Rozepření víka a dna 3m3 jímky je navíc zajištěno unikátními rozpěrnými trubkami. Tato konstrukce zajišťuje stabilitu po několik generací.

Technické parametry nádrže na vodu - SPA 3m3

průměr(mm)výška(mm)objem(m3)
165015003

Usazení nádrže do výkopu

Nádrž doporučujeme usadit na betonový podklad (cca 10-15 cm), po usazení na betonový podklad se jímka napojí na přítokové, popřípadě i na odtokové, potrubí a při postupném napouštění vodou se obsypává zeminou.
Součástí dodávky 3m3 nádrže jsou všechny dokumenty potřebné ke kolaudaci.

Pozor na spodní vodu!

Nádrž není určena do míst s výskytem spodní vody nebo hrozbou vyšší statického zatížení, jako jsou pozemní komunikace, opěrné zdi apod. Pro tyto účely je určena jímka dvouplášťová, nebo k obetonování. Potřebujete poradit? Zavolejte nám. :)

Materiály ke stažení