KapkaVody.czDešťový programDeštový program pro dům a zahraduSystém nádrž svislá GL 12 m3 JVS-S Automatik dům a zahrada s dopouštěním, čerpadlo 4,6 bar

Systém nádrž svislá GL 12 m3 JVS-S Automatik dům a zahrada s dopouštěním, čerpadlo 4,6 bar

nadrž na vodu automatik dům a zahradaSystém samonosná nádrž GL 12 m3  JVS-S Automatik dům a zahrada s dopouštěnímSystém samonosná nádrž GL 12 m3  JVS-S Automatik dům a zahrada s dopouštěním
TypObjem nádržeCena (bez DPH)Akční cena (bez DPH)Konečná cena s DPH
Systém samonosná nádrž GL 12 m3 JVS-S Automatik dům a zahrada s dopouštěním12m348 000,-46 530,-56 301,-
přidat do výběru

Doprava zdarma

Kód výrobku: Systém nádrž svislá GL 12 m3 JVS-S Automatik dům a zahrada s dopouštěním, čerpadlo 4,6 bar

Termín dodání: do týdne

Systém nádrž svislá GL 12 m3 JVS-S Automatik dům a zahrada s dopouštěním, čerpadlo 4,6 bar

Pro tento systém dešťovka pro dům i zahradu používáme svislé samonosné jímky z nerecyklovaného 1. jakostního plastu a vnitřními vyztužemi, které zpevňují plášť. Vše je svařováno nejmodernějšími ručními a CNC svářečkami. Proto tyto jímky nabízejí dokonalou pevnost a naprostou vodotěsnost.

Nádrže jsou kompletně vybavené - splňují podmínky dotačního programu dešťovka se systémem pro využití dešťové vody v domě a na zahradě.

Vše je připravené. Stačí propojit potrubí a zapojit kabel do připravené vodotěsné elektro krabice ve vstupním komínku. Systém je plně automatizován. Při poklesu tlaku v hadici se automaticky sepne čerpadlo. Do vystrojení používáme pouze profesionální čerpadla, která mají v sobě zabudovaný tlakový spínač (hydrokontrola), dále obsahují zpětnou klapku a ochranu proti běhu na sucho. Díky těmto technologiím se nikdy nebude voda vracet zpět do nádrže a nemůže se čerpadlo spálit díky běhu na sucho. Systém má tlak 4.6 baru a dokáže vytlačit vodu až do 46 metrů, je vhodný pro dům, zalévání zahrady i pro centrální zalévání.
Do nádrže natéká voda přes vtokové hrdlo. Z vtokového hrdla voda spádem padá do zachytávače smetí. Tento zachytávač smetí je umístěn hned pod komínkem a stačí ho občas jednoduše vytáhnout a vysypat. Voda z nádrže se odčerpává čerpadlem, které je umístěno na dně jímky. V čerpadle je zpětná klapka, která propouští vodu pouze jedním směrem tedy voda se nemůže vracet zpět do nádrže i když čerpadlo odpojíte od elektrického vedení. Dále čerpadlo obsahuje průtokový spínač, který při poklesu tlaku sepne čerpadlo, aby tlak vyrovnal. Tedy nikdy nemusíte zapínat čerpalo, čerpadlo se automaticky sepne, když začnete odpouštět vodu. V jímce se také nachází přepadový odtok, který odpouští vodu, když je jímka plná, aby nedocházelo k jejímu přeplnění.

Součástí systému je také Automatické dopouštění vody do jímky:
Toto dopouštění je ovládáno plovákovým spínačem, který, je umístěny v jímce tak, aby v jímce zůstala minimální hladina pro čerpadlo a dal signál magnetickému ventilu, který dopustí vodu do jímky. Magnetický ventil je umístěn v provozní místnosti na vnitřním rozvodu vody, odkud je natažen přívod do jímky na dopuštění. Dále je potřeba el. propojit ventil s plovákem a zdrojem elektřiny, v komínku jímky je umístěna vodotěsná krabice pro snadné připojení kabeláže.

Součásti systému:
Svislá nádrž o objemu 12m3 z nerecyklovaného plastu s poklopem. - Nádrže vyrábíme z certifikovaného nerecyklovaného plastu. Mají promyšlený systému podélných i svislých výztuh. Ty pak zajišťují nádrži skvělou pevnost a stabilitu, která pak následně bez problémů odolává vnějším i vnitřním tlakům. Ke každé nádrži dodáváme: prohlášení o shodě, atest o nepropustnosti, návod
Profesionální čerpadlo s výtlakem do 46 metrů. Čerpadlo osahuje průtokový spínač (hydrokontrola). Dále zpětnou klapku a ochranu proti běhu na sucho.
Koš - slouží pro zachytávání nečistot, které by jinak vtékali ze svodu do jímky.
Výtlak z jímky - průměr výtlaku je 32mm .
Vtokové a přepadové hrdlo - průměr vtok a přepadu je na přání - zdarma
Automatické dopouštění vody do jímky

Technické parametry: Systém nádrž svislá GL 12 m3 JVS-S Automatik dům a zahrada s dopouštěním, čerpadlo 4,6 bar.

průměr D(mm)objem(m3)výška vstupního komínku Va(mm)hl. nátoku Vb(mm)hl. odtoku Vc(mm)hl. desky Vd(mm)Hmotnost (kg)
2600122504454952764220
Příkon čerpadla (W)Max.čerpací výkon (l/h)Max.tlak (bar)
110058004,6

Kdyby jste potřebovali např. kvůli spádu uložit nádrž do větší hloubky, tak vám můžeme (i dodatečně) vyrobit nástavec na vstupní komínek a prodloužit ho podle potřeby (330,- bez DPH/á 100mm).

Materiály ke stažení