KapkaVody.czDešťový programDeštový program na zalévání zahradySystém dešťovka nádrž svislá GL 3 m3 JVS-S Automatik zahrada ponorné čerpadlo 4,6 bar

Systém dešťovka nádrž svislá GL 3 m3 JVS-S Automatik zahrada ponorné čerpadlo 4,6 bar

Nádrž na dešťovou voduDešťovka GL 3 m3  JVS-S Automatik zahrada čerpadlo 4,6 barDešťovka GL 3 m3  JVS-S Automatik zahrada čerpadlo 4,6 bar
TypObjem nádržeCena (bez DPH)Akční cena (bez DPH)Konečná cena s DPH
Dešťovka GL 3 m3 JVS-S Automatik zahrada čerpadlo 4,6 bar3m328 000,-25 740,-31 145,-
přidat do výběru

Doprava zdarma

Kód výrobku: Nádrž svislá GL 3 m3 JVS-S se systémem dešťovka automatik zahrada ponorné čerpadlo 4,6 bar

Dešťovka nádrž svislá GL 3000 litrů JVS-S Automatik zahrada ponorné čerpadlo 4,6 bar

Systém pro využití dešťové vody na zahradě.

Základem jsou svislé jímky z nerecyklovaného 1. jakostního plastu a vyztuženy vnitřními výztuhami, které zpevňují plášť. Vše je svařováno nejmodernějšími ručními a CNC svářečkami. Proto tyto jímky nabízejí dokonalou pevnost a naprostou vodotěsnost. Nádrže jsou kompletně vybavené - splňující podmínky dotačního programu dešťovka se systémem pro využití dešťové vody na zahradě.

Systém je kompletně připravený.
Stačí propojit potrubí a zapojit kabel do připravené vodotěsné elektro krabice ve vstupním komínku. Systém je plně automatizován. Při poklesu tlaku v hadici se automaticky sepne čerpadlo. Do vystrojení používáme pouze profesionální čerpadla, která mají v sobě zabudovaný tlakový spínač (hydrokontrola), dále obsahují zpětnou klapu a ochranu proti běhu na sucho. Díky těmto technologiím se nikdy nebude voda vracet zpět do nádrže a nemůže se čerpadlo spálit díky běhu na sucho. Systém má tlak 4.6 baru a dokáže vytlačit vodu až do 46 metrů, je vhodná pro zalévání zahrady i pro centrální zalévání.

Princip systému dešťovka
Do nádrže natéká voda přes vtokové hrdlo. Z vtokového hrdla voda spádem padá do zachytávače smetí. Tento zachytávač smetí je umístěn hned pod komínkem a stačí ho občas jednoduše vytáhnout a vysypat. Voda z nádrže se odčerpává čerpadlem, které je umístěno na dně jímky. V čerpadle je zpětná klapka, která propouští vodu pouze jedním směrem tedy voda se nemůže vracet zpět do nádrže i když čerpadlo odpojíte od elektrického vedení. Déle čerpadlo obsahuje průtokový spínač, který při poklesu tlaku sepne čerpadlo, aby tlak vyrovnal. Tedy nikdy nemusíte zapínat čerpalo, čerpadlo se automaticky sepne, když začnete odpouštět vodu. Poslední částí čerpadla je ochrana proti běhu na sucho, která zabraňuje tomu, aby čerpadlo jelo na sucho. V jímce se také nachází přepadový odtok, který odpouští vodu, když je jímka plná, aby nedocházelo k jejímu přeplnění.

Technické parametry nádrže na vodu 3m3 GL

průměr D(mm)objem(m3)výška vstupního komínku Va(mm)hl. nátoku Vb(mm)hl. desky Vd(mm)Hmotnost (kg)
17003250445176280

Správné uložení nádrže
Na štěrkopískové dno se provede betonáž armovaného podkladního betonu o tloušťce min. 100 mm. Beton musí být vyrovnaný a bez ostrých výstupků. Kolem obvodu betonové desky se dá drenážní roura pro odvod vody od jímky. Jímka se usadí na základovou desku a postupně se napouští vodou a zároveň se provádí betonová kotva pro ukotvení nádrže kolem celého obvodu 10 cm obvodu, po ztuhnutí betonu se obsypává stěrko pískem.

Materiály ke stažení